#o mnie + ‚notka’ prawna

Ważne: Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).
btc2
Jestem wielkim pasjonatem waluty Bitcoin. Samą e-walutą interesuje się od 2011 roku. W internecie można zaleźć mnie na forum.bitcoin.pl gdzie występuję pod nickiem portfelbitcoin … naturalnie. 🙂 Można powiedzieć, że z BTC znamy się już trochę jak łyse konie. Mieszkam we Wrocławiu. Skończyłem studia na kierunku Zarządzanie wizerunkiem i ePR. Obecnie zawodowo zajmuję się doradzanie pod kątem handlowo – marketingowym kilku sklepom internetowym.
Konsensus mojej opinii na temat Bitcoin’a jest taki, że BTC ma przyszłość… wielką przyszłość w którą autor tego bloga, czyli ja podmiot piszący, szczerze wierzę.

PS1: Tak udało mi się kupić taniej (a nawet wydobyć) i sprzedać drożej.
Dotyczy to: BTC/NMC/DOGE/LTC itp.itd.

PS2: Teraz uważam, że BTC powinno się traktować jako lokatę przynajmniej na 2może 3 lata. Wtedy jest i niedźwiedź i skóra jest i dzielenie się nią też jest

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s